Support 24/7

Service hverdagen .

Tilbud
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2
  • thumb 3
  • thumb 4
  • thumb 5

50M SC/UPC 2 Kerner Indendørs Drop fiberoptiske patch kabel single mode FTTH Drop Fiberoptiske Jumper G652D Patch føre kabel 2 stål 50mtr

kr84.61

Status :På lager

Tags

Tags: fiber patch kabel, ftth, ftth drop cabl, lc pigtail, ftth værktøj, skjold wire, kabel-drop fiber, 2 core fiber, indendørs fiber optic drop kabel, fiberoptisk kabel-singlemode.

 
 

Email:[email protected]

Skype:e_link60

SC UPC Indendørs Drop fiberoptiske patch kabel Kabel-single mode Simplex FTTH Drop Fiberoptisk Kabel G652D jumper-kabel 2 Core 2 Stål

2 Kerner 2 Stål:

PIC Vis:


  • IL: 0.3 dB
  • Længde: 50M
  • Fiber Type: Single Mode
  • STÅL: 2
  • RL: >50dB
  • Mærke: NoEnName_Null
  • Stik Type: SC/UPC
  • Item: drop patch kabel
  • ANTAL: 1 stk
  • FIBER: 2 Cores
  • Model-Nummer: DPC-2C-50M

Skriv en anmeldelse!

1 2 3 4 5
Kvalitet
Pris